Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Acronis True Image 27.3.1 Crack With License Key Bedava Indir

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Acronis True Image Crack kişisel bilgisayarınız (PC), Apple bilgisayarınız (Mac) ve android cihazlarınız için bir uygulama görüntüsü yedekleme çözümüdür. PC’niz, Mac’iniz, Mobil araçlarınız ve sıradan topluluk ticaret hesaplarınız için tam platformlu bir resim teşvik çözümüdür. Dosyalarınızı, resimlerinizi, e-postalarınızı ve seçilen bölümlemenizi yedekleyebilir. Ayrıca, işletim sistemi, yazılım ve ayarlar dahil olmak üzere tüm disk sürücünüzü yedekleyebilir.

Acronis True Image Keygen olarak bilinen araç, kişisel bilgisayarınızda depolanan hemen hemen tüm verileri korumasını sağlayan yedekleme ve kurtarma özelliklerini tek bir pakette birleştirir. Bu uygulamanın verileri yalnızca yerel olarak değil, buluta da yedeklenir ve verilerin hem yerel hem de uzak kopyalarını kullanılabilir hale getirerek iki kat koruma sağlar. Çok amaçlı bir yedekleme çözümü, programın tamamını yedeklemenizi sağlayan ve yedeklenen bilgileri aynı cihazda veya başka bir cihazda.

Mobil Cihazları Acronis True Image Ile Yedekleyebilir Miyim?

Evet, hem iOS hem de Android mobil cihazlar Acronis True Image Serial Number yedeklenebilir. Kişiler, resimler, filmler ve diğer veriler mobil cihazlarınızdan yedeklenebilir. Tüm sisteminizi tek bir belge şeklinde geri alabileceksiniz. Verilerinizi istediğiniz zaman yedeklemek ve almak için basit bir yöntemden yararlanabilirsiniz. Verilerinizi kaydetmek istediğiniz konumu seçerek ve tüm bilgilerinizin bir yedeğini oluşturarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Disk klonlamayı kullanarak başka bir depolama ortamında tam bir kopya oluşturmak için sabit sürücünüzü klonlayın! Bir sürücüyü diğerine takarak hemen önyükleme yapmak mümkündür. Bu harika uygulamayı kurmak için değerli zamanınızın birkaç dakikasını ve süreçteki tüm belgeleri kaybetmeyi unuttunuz. Bilgisayarınızda bir şeylerin ters gitmesi durumunda, onu birkaç dakika içinde ilk açıldığında bulunduğu duruma hızlı bir şekilde geri döndürebilirsiniz.

Bu Yazılımı da Beğenebilirsiniz: ManyCam Crack

Acronis True Image Activation Key bulunan kapsamlı sihirbaz arayüzü, tüm veri yedekleme sürecinin anlaşılmasını çok kolaylaştırmaya yardımcı olur. Bilgilerinizin bir kopyasını zaten bir yedekleme dosyasında sakladıysanız. Acronis dahil edilen ve sizin için bu tür sorumlulukları otomatik olarak üstlenecek bir zamanlama seçeneği vardır. Buna ek olarak, bilgisayarınızdaki klasörler ve veriler için parola koruması sunar. Paket, kişisel bilgisayarınızda veya Acronis Bulutunda.

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

 

Acronis True Image’ın Temel Özellikleri:

 • Cihazınızı aynı veya yepyeni donanıma geri yüklemek için bir önyükleme presi oluşturmak çok basittir.
 • Multimedya sistemini Üstün ayarda çalışacak şekilde yapılandırma olanağına sahipsiniz.
 • Çalışan bir Windows programında bir diski klonlamak için önyüklenebilir kitle iletişim araçlarına sahip olmanıza gerek yoktur.
 • Acronis True Image 2023 Ücretsiz İndirmesi, Ses seviyesi Karanlık Kopyalama Desteğini (VSS) kullanarak, tamamen yeni bir sabit sürücüden ayakkabıya ek olarak etkin bölümün bir görüntüsünü oluşturmanıza olanak tanır.
 • Sen monte edebiliyoruz.vhd (x) dosyası tıpkı bilgisayarınızdaki diğer sürücüler gibi.
 • Daha hızlı veri dosyası ve WAN pazarlama ve reklamcılık seçeneğiyle Acronis Cloud’dan sistem onarımı aktarıldı ve bu da Acronis Cloud bilgi merkezlerinden indirme fiyatını artırdı.
 • Yeni! Diskleri kopyalamak ve bölümlemek için Acronis Transformed Stop Tracker (CBT) teknolojisini kullanırken, daha hızlı aşamalı bir yedekleme deneyimi yaşayacaksınız.
 • Dizüstü bilgisayarınızdaki güç ayarlarını yapılandırırsanız, pil ömründen tasarruf edebilmeniz için pili kullanmaya devam ederken yedekleme işlemini erteleyebilirsiniz.
 • Elektrik güç birleştiricisi nihayet bağlandığında, askıya alınan tüm yinelenen işlevler kaldıkları yerden hemen devam eder.

Acronis True Image’deki Yenilikler?

 • Yüksek yoğunluklu ekranlar için bütünüyle yardım.
 • Yedeklemelerin durumunu izleme sürecini basitleştiren e-posta bildirim mesajlarının konu satırındaki kişiselleştirilmiş metin etiketleri.
 • Öğenin bildirim süresi ile kendi süresi arasında bir eşleşme yapıldı.
 • Acronis Cloud’a yedeklenirken verilerin yüklenme hızını kontrol etmenizi sağlayan bir ayar.
 • Ürün kurulumuna zaten dahil olduğu için WinPE presi yapmak için Acronis Media Addition’ı indirmek gerekli değildir.
 • Kullanıcıların bir yedekleme oluşturulurken bilgisayarlarının kapatılmasını zorlama veya erteleme seçeneği olsaydı faydalı olurdu.
 • Kullanıcı arabirimi bileşenleri arasında geçiş yapma hızı önemli ölçüde artırıldı.
 • Acronis True Image, eMMC sürücülerine ek olarak NVMe SSD’leri de yedekler ve bu işlevsellik, yazılımın hem normal hem de ayrı (önyüklenebilir ortam) sürümlerinde bulunur.
 • Sorunlara neden olan çeşitli sorunların yanı sıra kararlılık ve performans sorunları da çözüldü.

Acronis True Image’ın Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP / Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemleridir.
 • Bellek RAM: Gerekli bellek boyutu 19 mb’dir.
 • Sabit disk sürücüsü: – 1,5 gigabaytlık bir sabit disk alanı gereksinimi gereklidir.
 • Cpu’nun hızı 1,1 GHz veya daha yüksek olmalıdır.
 • Ekran 1024 x 768 çözünürlüğe sahip.

Nasıl Kurulur?

Yükleyiciyi başlattıktan sonra Acronis True Image’ı Çevrimiçi Yükle’yi tıklayın. Bu, istemcinin yüklemesini başlatır.

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

İlk diyalogdaki İleri düğmesini seçmeniz yeterlidir.

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Lisans sözleşmesinin kabul edilmesi gereklidir; ilgili kutuyu işaretleyip İleri’ye basmanız yeterlidir.

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Bir sonraki aşamada Acronis Müşteri Deneyimi Programına (ACEP) katılmayı seçebilirsiniz. Buna katılıyorsanız Evet’i seçmekte özgürsünüz, ancak buna mecbur değilsiniz.

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Artık istemci için yükleme konumunu belirleyebilirsiniz. Varsayılan yapılandırmalara bağlı kalmanızı öneririz.

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Seçenekleri kontrol ettikten sonra Devam düğmesine basın. Kurulum mümkün olan en kısa sürede başlayacaktır.

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Kurulum tamamlandıktan sonra yükleyiciden ayrılmak için Kapat düğmesini tıklamanız yeterlidir.Acronis True Image 27.3.1 Crack + Serial Key İndir {son}

Ayna

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *