Aiseesoft FoneLab 10.5.84 Crack With Registration Code 2023

Aiseesoft FoneLab 10.5.84 Crack + Serial Key Bedava IndirAiseesoft FoneLab 10.5.84 Crack With Registration Code 2023

Aiseesoft FoneLab Crack, müşterilere iphone’larından, ipad’lerinden ve ipod’larından kaybolan veya silinen verileri kurtarmak için eksiksiz ve etkili bir çözüm sunan lider bir iOS veri kurtarma programıdır. Ayrıca, tüm iOS cihazlarıyla çalıştığı için cihazın türü hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Kişisel verilerinizi asla kaybetmemenizi sağlamanın en iyi yöntemi iOS Veri Yedekleme ve Geri Yükleme özelliğini kullanmaktır. Herhangi bir dosya yedekten dışa aktarılabilir ve bilgisayarınıza kaydedilebilir.

Daha önce iTunes ile yedeklediyseniz, herhangi bir dosyayı akıllı telefonunuzdan geri yükleyebileceksiniz. Cihazınız bir iOS yükseltmesi tarafından hasar görmüş, kırılmış, kilitlenmiş veya silinmişse bu yararlı bir araç olabilir. Verilerinize erişimi yeniden kazanmak basittir. Ayrıca, kullanıcının silinen fotoğrafları önizlemesini sağlar ve taramadan sonra sonuçları gösterir. Hangi dosyanın geri yükleneceği kullanıcıya bağlıdır. Aiseesoft FoneLab Registration Key iPhone’u DFU, kurtarma, kulaklık vb. Olduktan sonra orijinal durumuna geri yükleme. mod yardımcı olabilir.

cihazlarındaki her dosyayı yedeklemek isteyen iOS kullanıcıları için mevcut en iyi uygulamalar arasındadır. Verileri de her zaman güvende olacaktır. Akıllı telefonunuz kilitli, çatlamış, suya batmış, parçalanmış veya jailbreak veya iOS güncellemesi nedeniyle yeni kaybetmiş olsanız bile, kaybolan verilerinizi yine de kurtarabilirsiniz. Bilgilerinizi almak için kullanarak üç seçeneğiniz vardır. Aiseesoft FoneLab License Key, hafıza kartınızdan, flash sürücünüzden, taşınabilir sabit sürücünüzden veya kameralarınızdan silinmiş veya eksik dosyaları bulun. Kaybettiğiniz veya sildiğiniz her türlü veriyi kurtarmak için bunu kullanabilirsiniz.

Aiseesoft Fonelab Ne Tür Verileri Kurtarabilir?

Kişiler, mesajlar, resimler, videolar, arama kayıtları, notlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda veri türü Aiseesoft FoneLab ile kurtarılabilir. iOS cihazlarındaki veri kaybını içeren her senaryoyu ayrıntılı olarak kapsar. Silinen dosyaları HTML verileri olarak geri yüklemeden önce, örneğin video görüntülerini görüntüleyebilir ve metin içeriklerini okuyabilirsiniz. Ek olarak, müşteriler yukarıda belirtilenle aynı işlevselliğe sahip bir program ve veri kurtarma için çok yararlı bir araç olan EaseUS mobisaver’ı kullanma seçeneğine sahiptir.

Apple cihazları iTunes ile de kurtarılabilir. Aiseesoft FoneLab Patch uygulamanın işlevleri doğrudur ve kullanım kolaylığı güvenilirdir. Dosyaları indirmeden önce, kullanıcılar bunları önizlemede görüntüleyebilir. Bilgisayarınıza bağlanarak bilgilerinizi alabilirsiniz. Tarama duraklatılırken dışa aktarma kategorileri seçilebilir. Yukarıda belirtilen hususlar nedeniyle bilgilerinizi size hiçbir ücret ödemeden alabiliriz. İOS cihazınıza, verilerinize veya ayarlarınıza zarar vermediği doğrulandığından, vermeyeceği sonucuna varabiliriz.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: MOBILedit Forensic Express Pro Crack

iPad ve iPhone bu cihazlar kullanılarak geri yüklenebilir. Aiseesoft FoneLab Crack Latest Version telefon kaybolduğunda veya silindiğinde, bu programı son çare olarak kullanabilirsiniz. Veri kurtarma sorunları genellikle iOS cihazlarını en çok etkiler. Çoğu zaman, kullanıcılar iPhone veri kurtarmaya yardımcı olmak için yaptılar. Yanlış yerleştirildikten veya silindikten sonra bile Apple’ın iOS cihazları kurtarılabilir. Kaybolan veya yok edilen iphone’lardan, ipad’lerden, iPod Touch’lardan veri almak için veri kurtarma yazılımını kullanın. Android telefonlar için veri kurtarma yazılımı bulmanın birçok faydası vardır.

Aiseesoft FoneLab 10.5.84 Crack With Registration Code 2023

Aiseesoft Fonelab’ın Temel Özellikleri:

 • Kullanıcı arayüzü basit, sezgisel ve kullanımı kolaydır.
 • iOS cihazlarından silinen veya kaybolan veriler kolayca geri yüklenebilir.
 • iTunes yedeklemelerinden iOS verilerini alabilir.
 • Bir iCloud Yedekleme dosyası, Aiseesoft FoneLab Free Crack kullanılarak da kurtarılabilir.
 • Herhangi bir iOS cihazı bir USB kablosu kullanılarak kolayca bağlanabilir.
 • Kurtarma dosyaları için iCloud hesabında doğrudan oturum açmaya izin verir.
 • Kurtarma için% 100 başarı oranını garanti eder ve hızlı veri taraması sunar.
 • Ayrıca iTunes hesaplarını güvenli ve hızlı bir şekilde senkronize edebilir.
 • Hangi dosyaları kurtarmak istediğinizi seçmenize ve tarama bulgularını değerlendirmenize olanak tanır.
 • Medya kişileri, uygulamalar ve metinler dahil tüm verileriniz kurtarılabilir.

Yenilikler Aiseesoft Fonelab?

 • Transkriptler, Zombie mobile’dan İyileşme ile kaldırıldı.
 • Makinede silinen birkaç ek broşürü geliştirin taşınabilir mobil.
 • Kullanıcı, transkript notu alıcısının rolünü kolayca üstlenebilir.
 • ve hepsini cpu’larına zahmetsizce koruyun.
 • Makine tarafından iptal edilen enstantaneleri geliştirin.

Sistem Gereksinimleri Aiseesoft Fonelab:

 • İŞLETİM SİSTEMİ: macOS X +, Windows 7/8+
 • 4 GB RAM
 • 1GB SABİT DİSK
 • Intel Pentium IV işlemci

Nasıl Kurulur?

 1. Eskisi kaldırılmadan önce Aiseesoft FoneLab Crack’in en son sürümünü edinin.
 2. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyaları ayıklayın.
 3. Şimdi bu uygulamayı bilgisayarınıza koymak için “Yükle” düğmesine tıklayın.
 4. Bu programı açmak için anahtarı takın.
 5. Ve bu uygulamanın tam politikasını okuyun.
 6. Bu uygulama tamamen yüklendikten sonra nihayet açabilirsiniz.
 7. Bu uygulamayı açtığınızda, en yeni özelliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sonuç:

Aiseesoft FoneLab, güvenilir ve kullanımı kolay bir iOS veri kurtarma aracı olarak karşımıza çıkıyor. Birçok özelliği, en son iOS sürümleriyle çalışma yeteneği ve veri korumaya olan bağlılığı nedeniyle FoneLab, iphone’lardan, ipad’lerden ve ipod’lardan silinen veya kaybolan verileri kurtarmak isteyen herkes için hayati bir araçtır. Güvenilir iOS veri kurtarma ortağınız Aiseesoft FoneLab ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Ayna

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *