FolderIco 7.0.6 Crack + Serial Key Bedava Indir

FolderIco 7.0.6 Crack With License Key İndir 2023

FolderIco 7.0.6 Crack + Serial Key Bedava Indir

FolderIco Crack Windows’daki tüm klasör simgelerinin çeşitli tonlardaki doğal simgelerle değiştirilmesini sağlayan basit bir programdır. Kullanıcı arayüzü gerçekten basit, göze batmayan ve anlaşılması kolaydır. Klasörün rengi ve simgesi bir düğmeye tıklayarak herkes tarafından değiştirilebilir. Uygulama Windows Gezgini’ne bağlı olduğundan, kitaplıkta depolanan çok sayıda simge arasından belirli bir simgeyi seçerek keşfederken dizinleri hızla değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, jpg, png, bmp vb.

Kontrastı ayarlayarak verilerinizi daha net görüntüleyebilirsiniz ve bu program ile düzenleme yaparken sadece bir klasörden diğerine geçebilir ve kendi resminizi değiştirmeden klasör simgesi olarak kullanabilirsiniz. simgenin stili. Buna ek olarak, kendi resminizi bir klasör simgesi olarak kullanabilirsiniz. FolderIco Free Full Activated için simgeler oluşturmaya gelince kullanabileceğiniz iki seçeneğiniz vardır: birincisi, gerekli klasörü seçip ardından yeni bir simge seçerek bunu programlı olarak yapmaktır. İkinci seçenek daha basit ve zaman açısından daha verimlidir: Windows Gezgini’ndeki içerik menüsünü kullanarak simgeyi kolayca değiştirebilirsiniz.

Folderico’yu Birden Fazla Cihazda Kullanabilir Miyim?

Evet, tek bir Folderİco lisansı, uygulamanın sınırsız sayıda cihazda kullanılmasını sağlar. Tüm cihazlarınızda, farklı klasör simgelerine sahip olmanın kolaylığından yararlanabilirsiniz. Kullanıcılar, çok çeşitli tasarım motiflerini ve stillerini kapsayan bu simgeler arasından klasörlerinin içeriğine ve hedeflerine karşılık gelen bir simge seçebilirler. Ayrıca, kullanıcıların klasörlerinin görünümünü özelleştirmede ek esneklik sağlayarak kendi simgelerini içe aktarmalarına olanak tanır. Bu, varsayılan olarak sağlanan simgelere ektir.

FolderIco Registration Key, hem iş hem de kişisel kullanım için çok sayıda klasör düzenlemesi gereken kişiler için çok yararlıdır, çünkü bir bakışta çeşitli dosyalar arasında ayrım yapmayı kolaylaştırır. Bu, hem iş hem de kişisel kullanım için yararlı olabilir. Bir başka yararlı işlev, birkaç renk şemasından birini kullanarak klasörlerin görünümünü özelleştirme seçeneğidir. Birden fazla klasörle çalışan ve bunları renge göre düzenlemesi gereken kullanıcılar bu özelliği son derece yararlı bulabilir. Kullanıcılar klasörlerini kolayca kategorize edebilir, böylece yalnızca bir kategori seçip ardından uygulamanın sağladığı renk paletinden bir renk seçerek ihtiyaç duydukları şeyi daha hızlı bulabilirler.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: Luxion KeyShot Pro Crack

Ayrıca son derece değiştirilebilir, kullanıcılara programın ayarlarını bireysel tercihlerini yansıtacak şekilde değiştirme olanağı verir. FolderIco Patch, simgelerin boyutunu ve simge kaplamalarının opaklığını değiştirme, tüm yeni klasörler için varsayılan bir simge veya renk tanımlama ve simge kaplamalarının rengini değiştirme seçeneğini içerir. Kullanıcının, bu seçeneklere erişim sağlayan programın kullanıcı arayüzünün basit doğası nedeniyle gerekli ayarlamaları yapması kolaydır.

FolderIco 7.0.6 Crack + Serial Key Bedava Indir

Folderico’nun Temel Özellikleri:

 • Kullanıcı arayüzü gerçekten arkadaş canlısı ve anlaşılması kolaydır.
 • Windows Gezgini’ni kullanarak, bir klasörü temsil eden simgeyi değiştirebilirsiniz.
 • Belirli bir klasöre hızlı ve kolay erişim Klasörler için kullanılan simgeleri kolayca değiştirin.
 • Simge yönetimi ve kullanıcı tanımlı simgelerin eklenmesi
 • Simgeleri jpg, png ve bumps formatlarında yüklemek mümkündür.
 • Ek olarak, çok daha fazlası var.

Yenilikler Folderi̇co?

 • Klasörünüzü Folderlco ile kişiselleştirebilir ve rengini değiştirebilirsiniz.
 • Bu, tüm klasörlerinizi hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlar.
 • Klasörlerinizi önem sırasına koymak Folderlco ile daha kolay olamazdı.
 • Aynı şekilde, çok ağır değildir ve çok hızlı hareket eder.
 • Ayrıca Internet Explorer ile uyumludur.

Sistem Gereksinimleri Folderi̇co:

 • 128 MB RAM
 • sabit diskte 2 gigabayt alan
 • 1 GHz hızında CPU.
 • Windows XP Hizmet Paketi 3 (SP3), Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Nasıl Kurulur?

 • Önceki kurulumu tamamen ortadan kaldırın.
 • Folderİco Seri Anahtarı, aşağıda verilen bağlantıdan indirilebilir.
 • Virüslere karşı korumayı kapatın.
 • Uygulamayı her zamanki gibi yükleyin.
 • Kırbacı kır.
 • İşte bu kadar. En son sürümle eğlenin.

Özetle:

Folderİco Crack, Windows’daki klasörlerin görünümünü geliştirmek için oluşturulmuş türünün tek örneği bir uygulamadır. Klasörlerinizi tek bir tıklamayla renklendirebilir ve yeni sistemi kullanarak dosyalarınızı düzenlemenin yeni ve anlaşılır bir yolunu bulabilirsiniz. Ayrıca Folderİco, belleğe ihtiyaç duymayan çok hafif bir araçtır. Windows’un yerleşik işlevlerinden yararlanarak daha yüksek bir verimlilik düzeyine ulaşır. Klasörün simgesini değiştirmek için bir klasöre sağ tıklayarak kullanmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenin.

Folderİco Free Download, çok az bellek kullanan ve çok hafif bir uygulamadır. Verimliliğinizi artırmak için doğal Windows işlevlerinden yararlanın. Kullanım kolaylığını keşfedin: Bir klasörü değiştirmek için üzerine sağ tıklayın ve içerik menüsünden uygun seçeneği seçin. Folderİco, Windows Gezgini’ne sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir! Herhangi bir klasöre sağ tıklarsanız açılır ve o klasörün simgesini değiştirmenize izin verir.

Ayna

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir