Malware Hunter Pro 1.173.0.791 Crack + License Key Bedava Indir

Malware Hunter Pro 1.173.0.791 Crack With Serial Key

Malware Hunter Pro 1.173.0.791 Crack + License Key Bedava Indir

Malware Hunter Pro Crack, Glarysoft tarafından geliştirilen bir virüsten koruma yazılımıdır. Virüsler de dahil olmak üzere çeşitli kötü amaçlı yazılım türlerini algılamak, kaldırmak ve bunlara karşı korumak için tasarlanmıştır. Bilgisayar yazılımı, olası tehlikeli dosyaları ve bileşenleri dizüstü bilgisayarınızdan incelemek ve kaldırmak, virüslere ve diğer tehditlere karşı korumak için tasarlanmıştır. En iyi aracı kırar ve bilgisayarınızı ücretsiz tutar. sizin için daha hızlı bir tarama hızı ile sonuçlanır. Kendinizi herhangi bir riskten korumak için engelleyici kötü amaçlı yazılımları ve gizli reklam yazılımlarını bulun ve kaldırın.

Malware Hunter Pro Key 2023 casus yazılım için dizüstü bilgisayar dosyalarını arayan yeni ve gelişmiş bir programdır; Virüs bulaşmasından endişe duyuyor musunuz? Bu günlerde, Truva atları, virüsler, casus yazılımlar ve reklam yazılımları dahil olmak üzere çeşitli kötü amaçlı yazılım sistemlerini tespit etmek ve ortadan kaldırmak için birkaç basit tıklamadan yararlanabilirsiniz. En güçlü güvenlik çözümlerinden biri olarak kabul edilen casus yazılım önleme yazılımını kullanmak, bu tür sorunları ortaya çıkarmanın en sağlıklı yollarından biridir.

Mac Ve Windows’ta Çalışıyor Mu?

Malware Hunter Pro’nun farklı işletim sistemleri ve sürümleriyle uyumluluğu değişiklik gösterir. Onunla neyin uyumlu olduğunu öğrenmek için yazılımın teknik özelliklerine bakın. Başlığın ima ettiği gibi, bu, dizüstü bilgisayarınızdan potansiyel olarak tehlikeli öğeleri tespit etmek ve kaldırmak, virüslerden ve diğer tehlikelerden korumak için yapılmıştır. Size daha hızlı bir tarama hızının keyfini veren hiper taramadır. Kötü amaçlı yazılımları bulun ve kaldırın; olası riskleri bildirin.

Hem hızlı hem de tam modlar, kötü amaçlı yazılımın gizlendiği bölgeleri kontrol eder. Evrensel uygulamalar ve bir başlangıç seçeneği içerebilirler. Kayıt defteri sorunlarınız çözülebilir. Tarama tamamlandığında bir genel bakış görüntülenir. Sonuç olarak, yazılım sıkıştırılmış dosyaları verimli bir şekilde destekler. Hem beyaz listeler hem de kara listeler oluşturulur. Malware Hunter Pro License Code dosya konumlarını içerir. Kullanıcılar bunları doğrudan bu şekilde tarayabilir. ayrıca, işleyici sunucuları ve siparişleri için Internet’te nasıl arama yapılacağını açıklar. Uygulama arka planda çalışır. Virüs, saldırmaya çalışırken her yeni Truva atını ortadan kaldıracaktır. Çevrimiçi etkinliğiniz güvende. Eylemleriniz üçüncü şahıslar tarafından görülmez.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: NordVPN Crack

Makinedeki CPU veya RAM’i tam olarak kullanmaz. Tarama motorları güçlüdür. Tarama performansı açısından hızlı tarama üç ila beş dakika, tam sistem taraması ise bir saatten fazla sürer. Malware Hunter Pro Patch olarak, kullanıcılar taramayı özelleştirme ve bilgisayarın taramasını yalnızca tehlikeli alanlarla sınırlama olanağına sahiptir. Makinenizi güncel ve güvende tutacak en son tanımları ve risk endeksi güncellemelerini kullanarak bilgisayarınıza mümkün olan en güncel gerçek zamanlı güvenliği sağlayın. Tanınmış bir ürün olarak, çeşitli bilgisayar korsanlarına karşı her yönden savunma sağlar, verilerinizi korur, gizliliğinizi korur ve virüsleri makinenizden uzak tutar.

Malware Hunter Pro 1.173.0.791 Crack + License Key Bedava Indir

Malware Hunter Pro’nun Temel Özellikleri:

 • Sizin için daha hızlı ve daha rahat bir tarama hızı garanti eden güçlü ve uzun ömürlü tarama yazılımı
 • Malware Hunter Pro Aktivasyon Kodu ile bilgisayarınızı sizden talep eden web sitelerine göre tarayabilirsiniz.
 • Ekipmanın güvenli ve emniyetli bir şekilde çalışmasını garanti etmek için gerekli adımlarda sizi yönlendirme kapasitesi
 • İyileştirme gerektirmeyen uzman bir modeldir.
 • sisteminizin güncellemelerini korumak ve korumak için gerçek zamanlı güvenlik sunar
 • virüs arıyorum. Olası herhangi bir tehditle ilgili olarak inatçı kötü amaçlı yazılımları hızla kontrol eder, bulur ve kaldırır.

Ne Var Ne Yok Malware Hunter Pro?

 • Bu sürüm birden çok dili destekler.
 • İdeal bir PC temizleyicisinin desteğine sahiptir.
 • Grafik kullanıcı arayüzü artık geliştirildi.
 • PCP RO temizleyici ile uyumludur.

Sistem Gereksinimleri Malware Hunter Pro:

 • Desteklenen İŞLETİM SİSTEMİ:
 • Pencereler 8.1/7-8/11/2010
 • En az 2 GB RAM
 • Bir AMD veya 2 GHz işlemci gerektirir.
 • Kurulum için gereken alan 400 mb’dir.

Malware Hunter Pro 1.173.0.791 Crack + License Key Bedava Indir

Nasıl Kurulur?

 • Malware Hunter Crack’in en son sürümünü indirin.
 • Bu uygulamayı başlatın ve yükleyin. Kötü Amaçlı Yazılım Dedektifi
 • O zaman kapat.
 • Jeneratör dosyasını şimdi orada başlatın.
 • Lisans anahtarlarını üretmek için tuşuna basın.
 • Anahtarı kopyaladıktan sonra uygulamaya yapıştırın.
 • Sonunda bitty!
 • Eğlenin!

Özetlemek

Malware Hunter, dizüstü bilgisayar güvenliği endişeleri için basit ama etkili bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Hızlı tarama süreleri ve otomatik virüs bilgisi güncellemeleri sağlar. Sonuç olarak, her zaman en son tehditleri ele alacaktır. Mevcut en son tehdit endeksleri ve virüs tanımı güncellemeleri ile otomatik Virüs Tarama işlevi iyi çalışır. Böylece, hızlı hiper tarayıcılar, inatçı kötü amaçlı yazılımları tanımlayarak ve ortadan kaldırarak olası tehdide karşı koruma sağlar.

Gerçek zamanlı koruma otomatik güncellemelerle sağlanır, bu nedenle dizüstü bilgisayarınız genellikle güvenli ve günceldir. Süreci hedefleyen başka bir süreç koruması olan korumamız, bilgisayarınızın güvenli çalışmasını garanti edecektir. Tarama süresini kısaltmak için sözde “güven ve engelleme listeleri” oluşturmanız mümkün olabilir. Bu listeler, beklediğiniz gibi, Malware Hunter’ın taramayı otomatik olarak yasaklamasını veya hariç tutmasını istediğiniz dosyalar hakkında bilgi içerebilir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir