Total Image Converter 8.2.0.263 Crack + Serial Key Tam Sürüm İndir

Total Image Converter 8.2.0.263 Crack & License Key Bedava IndirTotal Image Converter 8.2.0.263 Crack + Serial Key Tam Sürüm İndir

Total Image Converter Crack görüntü dönüştürme için sağlam ve esnek bir araçtır. Fotoğrafların hem kişisel hem de profesyonel alanlarda önemli bir rol oynadığı dijital çağımızda, güvenilir bir görüntü dönüştürücüye sahip olmak gereklidir. Bu makale Total Image Converter’ın özelliklerine, avantajlarına ve rakiplerinden nasıl farklı olduğuna bakar. Hem boyut değiştirme hem de kırpma, grafiklerdeki ayrık öğelerle çalışırken odaklanılması gereken basit teknikler olacaktır.

CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, RAW ve ORF görüntüleri artık popüler bir JPEG formatı olan tıff’ye kolayca dönüştürülebilir. Böylece verileri (ör. Boyut, tarih, çerçeveler, rapor türü, yönlendirme, sürüm) görüntüleyebilir ve fotoğrafları küçük, yerleşik bir fotoğraf görüntüleyicide önizleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları döndürebilir ve kırpabilirsiniz. Fotoğraf türünü BMP, JPEG, ICO, PNG, GIF, TIFF, PDF ve diğer biçimlerle değiştirmenin yanı sıra filigran ve geri bildirim ekleyebilirsiniz. Total Image Converter Portable kolay araç, az ila orta miktarda bilgisayar kaynağı kullanır, hızlı yanıt verir, çok çeşitli klavye kısayolları sunar, görevleri hızlı bir şekilde tamamlar ve dönüştürülen görüntüde olağanüstü kaliteyi korur.

Bu Yazılımı Da İndirebilirsiniz: ApowerEdit Crack

Total Image Converter Ile Görüntü Dosyalarını Pdf’ye Dönüştürebilir Miyim?

Total Image Converter kullanarak görüntü dosyalarını PDF belgelerine dönüştürmek mümkündür. PDF portföyleri veya fotoğraflı belgeler oluşturmak için bu yardımcı olabilir. İhtiyacınız olan her şey Tota lİmage Converter tarafından yapılır. Kayıt defteri girdisi PDF, PNG, TIFF, WMF, EMF, JPG, GIF, BMP, PGM, PCX, ICO, PCL TGA, JPEG ve PSD dahil olmak üzere birçok görüntü formatı tarafından desteklenir. Basit ve güvenilir. Görüntünün parlaklığını, kontrastını ve doygunluğunu ayarlamanın yanı sıra gölgeler ve çeşitli filtreler de ekleyebilirsiniz. Windows PC’niz kullanıcı dostu bir arayüzle otomatik olarak güncellenir. Dosya masaüstünüzden seçilmelidir.

TotalİmageConverter gerekli tüm görevleri tamamlar. Bu, yepyeni, güçlü bir fotoğraf düzenleme programının takma adıdır. Fotoğraftaki gerekli nesneyi kaldırmak, yeniden boyutlandırmak ve döndürmek için bu yazılım, giriş görüntüsünü hızla başka bir programa dönüştürebilir. Bu programla fotoğrafları kolayca kırpabilir, yeniden boyutlandırabilir, döndürebilir ve etiketleyebilirsiniz. Ek fotoğrafların toplu olarak dönüştürülmesi de mümkündür. Dönüşümü hızlandırmak için Total Image Converter Full Version Download, mevcut her CPU çekirdeğini kullanır. Düşünceli arayüz önce gelir. Bundan sonra, Windows ve bu görüntü dönüştürücü kusursuz bir şekilde birlikte çalışır. Başka bir deyişle, masaüstünüzden bir dosya seçmek için farenin sağ düğmesini kullanabilirsiniz. Normal Windows açılır menüsünde, Dönüşümler seçeneği vardır.

Total Image Converter Registration Key, farklı çözünürlükte veya dosya türünde yeni bir görüntü oluşturmak için araçlar sunar. Birkaç tıklamayla çok sayıda fotoğrafı hızlı ve basit bir şekilde dönüştürmek için bu aracı kullanın. Web tasarımına dahil olan veya sahip olması gereken herkes. Bu sayede çok çeşitli fotoğraf formatları ile kullanımı kolay bulabilirsiniz. Toplu iş dosyası dönüştürme seçeneğini kullanarak, aynı anda birden fazla dosyayı hızlı ve basit bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Sadece gerekli sayıda dosyayı seçin ve zamandan tasarruf etmek için tuşu kullanmaya başlamak için başlat düğmesine basın. herhangi bir sayıda görüntü için tek bir tıklamayla optimize edilmiş resim yeniden boyutlandırma ve dönüştürme. Basit kullanıcı arayüzü Windows ile de uyumludur.

Total Image Converter 8.2.0.263 Crack + Serial Key Tam Sürüm İndir

Total Image Converter’ın Temel Özellikleri:

Her resim formatı:

 • Hemen hemen her görüntü formatı Total Image Converter tarafından desteklenir (listeye bakın ->). Farklı formatlarla başa çıkmak için on farklı dönüştürücü aramak için zaman ve enerji harcamak istemeyen kişiler için hepsi bir arada bir çözümdür.

Toplu işleme:

 • Aynı anda yüzlerce fotoğrafı dönüştürmeniz gerekiyorsa, toplu iş dosyası dönüştürme özelliğini kullanabilirsiniz. Zaman kazanmak için, işlemek istediğiniz dosyaları işaretlemeniz veya Tümünü Seç seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Sadece tek bir tıklama ile, herhangi bir sayıda görüntü dosyasını dönüştürün veya yeniden boyutlandırın!

3 yönetim yöntemleri:

 • Kullanıcı arayüzü önce düşünceli bir şekilde tasarlanmıştır. İkincisi, Windows ve Total kusursuz bir şekilde birlikte çalışır. Bu, masaüstünüzdeki dosyayı seçebileceğiniz ve farenin sağ tuşuyla tıklayabileceğiniz anlamına gelir. Dönüştürme seçeneği standart Windows açılır menüsünde görünür olacaktır. Ayrıca, komut satırı yardımı kullanılabilir. Total Image diğer uygulamalardan başlatmak için komut satırını kullanın.

Önizleme ve küçük resimler entegre:

 • Total Image Converter’a bir görüntüleyici entegre edilmiştir. Uygulama içinde, fotoğraflarınızı dönüşümden önce ve sonra hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Dosyaların küçük resimleri veya adları, boyutları, türleri ve özellikleri ile bunların kapsamlı bir listesi ile çalışılabilir.

Değiştirin, çevirin, kırpın ve yansıtın:

 • Total ile renk çözünürlüğünü değiştirebilir (siyah beyaza dönüştürme dahil) ve görüntüleri yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir, döndürebilir veya yansıtabilirsiniz. Ek olarak, gama düzeltmesi ve Beyaz Dengesi ayarlamaları yapabilirsiniz. Gölge uygulayın, doygunluğu, kontrastı veya parlaklığı değiştirin veya filtre uygulayın. Resminizi dönüştürmek için Total Image Converter’ı kullanırken, bunların tümü gerçekleştirilir!

Filigran Ekleme:

 • Total Image ile fotoğraflarınıza filigran ekleyebilirsiniz! Bir veya birkaç fotoğraf, başlığınıza, logonuza veya tarihinize eklenebilir.

Önceden bilgi gerekli değildir:

 • Daha önce hiç görüntü dönüştürücü kullanmamış olsanız bile, programla hızlı bir şekilde yetkinleşeceksiniz. Dönüşüm ayarları söz konusu olduğunda, program size tüm soruları soracak ve herhangi bir şeyden emin değilseniz, her dönüşüm için ideal ayarı önerecektir. Programa kısa bir tur atmak ve kullanımının ne kadar kolay olduğunu gözlemlemek için bu bağlantıyı tıklayın.

Total Image Converter’daki Yenilikler?

 • Hatalar düzeltildi.
 • Her görüntüyü web dostu yapın.
 • Performanstaki gelişmeler.
 • Modern çok telli teknoloji, süreci inanılmaz derecede hızlı hale getirir.
 • Fotoğrafları kırpma ve yeniden boyutlandırma araçları
 • Filigran yetenekleri.
 • Fotoğraf Hayranları için harika bir program

Total Image Converter’ın Sistem Gereksinimleri:

 • 6 GB RAM.
 • CPU Hızı: Ayrıntılar.
 • İşlemci: 2.5 GHz Intel Core i5 2400s
 • AMD FX 6120 için 3,5 GHz veya üzeri.
 • İşletim sistemi: Windows 10; Windows 8.1; Windows 7 SP1
 • AMD Radeon HD 7870 veya NVIDIA GeForce GTX 660 için en az 2 GB VRAM gerekir.

Nasıl Kurulur?

 • Önce belirlenen düğmeye veya bağlantıya tıklayarak indirin.
 • Sonuç olarak, virüs korumasını devre dışı bırakın.
 • WinRAR dosyasını ayıkladıktan sonra yükleme dosyasını açın.
 • Ayarları yükleyin ve ardından herhangi bir konumdan kapatın.
 • “Kırık” veya “Yamalı” dosya açılmalı, kopyalanmalı, kurulum dizinine yapıştırılmalı ve ardından çalıştırılmalıdır.
 • Programı başlatmak için düğmeye de basabilirsiniz.
 • Böylece tüm çalışmalarınızda Total Image Converter’ın (2023) en son sürümünü kullanabilirsiniz.

Ayna

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *