UnHackMe 16.16.2024.610 Crack + License Key Ücretsiz İndirmek

UnHackMe 16.16.2024.610 Crack İle Portable 2024

UnHackMe Crack çeşitli aktif rootkit’leri tanımlayabilen ve kaldırabilen güçlü bir araçtır. Gadget’ınız hakkında şirkete resmi bir açıklama gönderebilirsiniz. Filtreleme sistemlerini planlayın, arayın, önleyici bir liste oluşturun ve sürekli korumayı galvanize edin. Bu kötü amaçlı yazılım etkili destroyerinin büyük çoğunluğudur. Arkasındaki temel motivasyon, kullanıcıların veri hırsızlığına ve korunan ihlallere karşı güvende kalmalarına yardımcı olarak rootkit’lerin bilgisayarınıza zarar vermesini önlemektir. Diğer virüsten koruma programlarının tanımayabileceği belgeleri alır ve düzeltir. Her arkadaş buna göre rahatsız edici uygulamayı seçer.

UnHackMe 15.07.2023.0718 Crack & Registration Code Download

Unhackme For Android yardımıyla çok çeşitli rootkit’leri kaldırmak ve tanımlamak artık mümkün. Bu, rootkit’lerin bilgisayara yüklenmesini ve güvenliğinden ödün vermesini önler. Bilgisayarın rootkit’i, kullanıcı girişi yoluyla veya bilinen bir parola kullanılarak etkinleştirilir. Rootkit’ler görünmez, ancak yazılımınızın arka planında sessizce çalışırlar. Windows güvenlik uygulamasının amacı, “Rootkit” toplama yazılımını algılamak ve kaldırmaktır. Bir sistemin ekranının oldukça pratik olduğu görülüyor. Yardımı ile rootkit’leri algılayabilir ve kaldırabilirsiniz. Profesyonel modda çalışırken performansı yüksek tutmak için rutin kontroller yapacaktır.

Unhackme Indir, sistem taramalarını ve diğer ayarları yapmak için bir program oluşturarak bu uygulamayı kendiniz yapabilir; Ardından, istediğiniz zaman güncelleyebileceksiniz ve birçok güvenlik endişesinde size yardımcı olacak ve sistem tercihlerinize göre bir kalkan sağlayacaktır. Kullanıcılar, karmaşıklığın geliştiği şaşırtıcı zorluklar için daha iyi bir cevapla acilen kurtarabilirler. Bu sistem size yalnızca uygun güvenliği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gerçek IP adresinizi gizleyen sahte bir IP adresi de verir. Hacker Savunma rootkit bu uygulama için başka bir isimdir.

UnHackMe 16.16.2024.610 Crack Ücretsiz 2024

Bir kirlenme saldırısı durumunda, platformun yedekleme özelliği sayesinde dosyalarınızı hızlı bir şekilde kurtarabileceksiniz. Bu yöntemle işletim sisteminizi bilgisayar korsanlarından ve casuslardan koruyun. Windows’u, Geri Yükleme Office Yöneticisi olarak kullanılan Unhackme Full  yardımıyla önceki bir duruma geri döndürebilirsiniz. Tüm dosyalarını, prosedürlerini ve sistem kablosu bağlantılarını görünmez kılar. Saldırganın güvenliği ihlal edilen bilgisayarın tam kontrolünü sağlayan bir arka kapısı vardır. Uygulamalar, veri sıkıştırma özellikleri nedeniyle algılanır.

Arka planda çalışan tehditleri ve virüsleri tespit ederek dahili verileri bozar. Download Unhackme Full Version bunları çeşitli tekniklerle kaldırmak ve ortadan kaldırmak için destek sağlar; birini seç. Bu program yüklenip varsayılan tarayıcınız olarak ayarlandığında, aramanızın güvenli olacağından ve olası bilgisayar korsanlığı girişimlerinden korunacağından emin olabilirsiniz. Arama yaparken alakasız web sitelerine rastlıyoruz; Buraya tıklamak önemli verilerin kaybolmasına neden olabilir; Bu nedenle, bunu gerekli destek ve raporlama ile halledecek bir sisteminiz olmalıdır. Programı sağlanan url’den indirin ve yüklü Windows sürümünden bağımsız olarak herhangi bir Windows aygıtında veya bilgisayarında etkinleştirin.

UnHackMe 15.07.2023.0718 Crack & Registration Code Download

Ayrıca indirebilirsiniz :Avast Premium Security Crack

Anahtar Özellik UnHackMe:

Özel beceri setinizi kullanarak gizli bir rootkit tanımlayın
Program kırma durumunu değerlendirebilme
Tehlikeli belgeleri kaldırma yöntemleri
Rootkit’leri Kaldırın ve Sızmalarını Önleyin
Programın ve web’in yavaşlamasını önleyin.
Siber terörizmi ve program korsanlığını önlemenin aşılmaz bir engeli
Rootkit’leri algılayıp kaldırabilecek araştırmalar, tarayıcıyı değiştirerek kötü amaçlı program izlerini, potansiyel olarak istenmeyen uygulamaları, reklam yazılımlarını ve casus yazılımları gizler.
Unhackme Portable, özellikle rootkit’ler için tasarlanmıştır ve istismarları, Truva atlarını veya diğer kötü amaçlı yazılımları desteklemez.
İlk temizliğe ilişkin sunumunu kurduktan sonra, bir platform konumuna ya da eksikliğine girmeye başladı. Platformunuzun rekoru kırmaya kalkışması ihtimaline karşı, o yasaklandı.

Ne Var Ne Yok?

 • Program çatlama durumunu değerlendirme yeteneği.
 • Zararlı belgeler için temizleme teknikleri
 • Rootkit’lerden kurtulmak ve içeri girmelerini önlemek
 • Uygulama veya web performansını düşürmekten kaçının.
 • Siber teröristlere karşı sağlam bir duvar ve uygulamanın saldırıya uğramasını engelliyor.
 • Rootkit’leri algılayabilir ve kaldırabilir, tehlikeli program izlerini, potansiyel olarak istenmeyen yazılımları, reklam yazılımlarını ve kötü amaçlı yazılımları maskelemek için tarayıcı araştırmalarını değiştirebilir.
 • Bu PC programı, istismarlar, Truva atları ve kötü amaçlı yazılımlar için değil, yalnızca rootkit’ler içindir.

Sistem Gereksinimleri:

 • Desteklenen işletim sistemleri arasında Windows 10, 8.1, 7, XP, 2000 ve 2003 bulunur.
 • Server 2008, Server 2003 ve Server 2012’nin tümü Windows üzerinde çalışır.
 • 256 MB RAM.
 • 40 MB kullanılabilir depolama kapasitesi.
 • Mevcut anti-virüs programlarıyla tamamen uyumludur.

UnHackMe Crack Nasıl Kurulur?

 • Unhackme’yi tamamen indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.
 • Yürütülebilir dosyayı çift tıklatarak kurulumu başlatın.
 • Dosyayı kaydettikten sonra sistem dosyaları dizinini bulun ve çatlak dosyasını ekleyin there.an ayrıntılı kutu
 • Sadece kodu kopyalayın ve verilen kutuya yapıştırın.
 • Uygulamanızda yayınlayın.
 • Tüm ihtişamıyla tam sürümün keyfini çıkarmaya hazır olun.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir