Wondershare Dr.Fone 13.6.6 Crack Ücretsiz İndirmek 2024

Dr.Fone 13.6.6 Crack Free Activation İndirmek Serial Key

Wondershare Dr.Fone Crack, kaybolan verileri etkin bir şekilde geri yüklemek için tasarlanmış çok etkili ve olağanüstü bir uygulamadır. Sonuç olarak, artık herkes bu yazılımı kolaylıkla kullanabilir çünkü özel veya karmaşık programlama becerileri gerektirmez. Bu nedenle uzmanların ve yeni başlayanların kullanması da aynı derecede kolaydır. Apple, SONY, LG, HTC, NOKİA, SAMSUNG, MOTOROLA ve daha fazlası dahil olmak üzere tanınmış, tanınmış üreticilerin tüm cihazları desteklenmektedir. Windows’tan ve yukarıda belirtilen markaların cihazlarından silinen her türlü veriyi kurtarın.

Wondershare Dr.Fone 13.6.6 Crack Banner Image

Dünyadaki en iyi veri kurtarma yazılımı budur. Adından da anlaşılacağı gibi, yalnızca Android ve Tablet cihazlar için mi tasarlandı? Cevap hayır. Wondershare Dr.Fone Crack Serial, Android ve Windows OS X ile uyumludur. Kişiler, mesajlar, arama geçmişi, galeri, ses ve video dosyaları, takvim girişleri ve uygulama verileri dahil olmak üzere her türlü verinin yedeklerini oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, orijinali değiştirmeden verilerin tümünü veya bir kısmını geri yükleme seçeneğiniz vardır. Kullanıcılar, yardımı ile başka bir cihaza aktarmak için herhangi bir veri türünü önizleyebilir ve seçebilir.

Wondershare Dr.Fone Crack Windows Veri Kurtarma özelliği en büyüğüdür. Bilinen tüm Windows işletim sistemlerinden ve 65000’den fazla akıllı telefon cihazından silinen tüm verileri geri yükler. Sonuç olarak, herhangi bir veri kaybından endişe etmemelisiniz. Hasar görmüş ve parçalanmış cihazlardan veri kurtarma bile mümkündür. Ek olarak, diğer tüm Windows ve akıllı telefon sorunları için ideal hepsi bir arada düzeltmedir. Bunlar arasında en sık karşılaşılan sorunlar arasında şifre kurtarma, SD kart sorunları, köklenme hataları, askıda kalan veya yanıt vermeyen yazılımlar, sistem çökmeleri ve çok daha fazlası bulunur.

İlgili Yazılım iSkysoft Data Recovery Crack

Wondershare Dr.Fone 13.6.6 Cracked İçin Indirin PC

Popüler bir veri yönetim aracı olan Dr.Fone, programın bireysel yeteneklerine ve şifreleme türüne bağlı olarak şifrelenmiş veya parola korumalı verileri yedekleyebilir. Wondershare Dr.Fone Crack Mac, şifreler veya şifreleme içerenler de dahil olmak üzere çeşitli veri kurtarma ve yedekleme işlemlerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte, şifrelenmiş veya parola korumalı verileri yedekleme yeteneği, kullanılan cihaza ve şifreleme mekanizmasına bağlı olarak değişir.

Kişileri senkronize etmek gibi uzun süreli depolama için her türlü veri materyalini yedekleyin; Bundan sonra, yalnızca gerçek bilgilerle oturum açarak kolayca erişilebilir. Wondershare Dr.Fone Crack Youtube Fotoğraflar gibi aygıt koleksiyonlarını Windows ve Mac özellikleri de dahil olmak üzere herhangi bir PC sürümüne nadiren geçirmek için gösterilen çabalar, geliştirmenin daha önceki bir noktasında artık uygun şekilde gerekçelendirilmiştir. Cep telefonunun tüm ayrıntılarını tam kontrole sahip bir bilgisayarda görüntüleyen tam bir yedekleme yöntemiyle doğrudan senkronizasyon.

Örneğin Wondershare Dr.Fone Crack Free Download, Apple’ın teknikleri kullanılarak şifrelenmiş iPhone’lar gibi cihazlardan veri yedeklemesine yardımcı olabilir. Dr.Fone’un çeşitli aygıtlarda ve işletim sistemlerinde şifrelenmiş veya parola korumalı verileri nasıl işleyebileceği hakkında daha fazla bilgi için ürün belgelerine veya destek kaynaklarına bakın. iPhone cihazları için de aynı yaklaşım aynı kategoriye girebilir. Ekran yansıtma programı her zaman profesyonel performansta kullanılır.

Bedava Indir EaseUS Todo Backup Crack

Wondershare Dr.Fone 13.6.6 Crack Sceenshot

Wondershare Dr.fone’un Temel Özellikleri:

Bu uygulamanın temel görevi, mevcut tüm araçlardan bilgi almaktır. Her türlü dosyanın anında kurtarılması.

Taşıması kolay:

Kullanıcıların zaman zaman bilgileri bir cihazdan diğerine taşıması gerekebilir. Evet, dosyaları bilgisayarınızdan telefonunuza ve tekrar bu şekilde taşıyabilirsiniz.

Hemen Onarın:

Çoğu zaman, Windows sorunlarında ortaya çıkar. Böylece Wondershare Dr.Fone Cracked her şeyi düzeltir ve en iyi çalışma hızını sağlar.

Cihazın kilidini Aç:

Daha önce de söylediğimiz gibi, bu sadece veri kurtarma için de değil. Bu araç, onlardan kurtulmak veya cihazı kilitleyen pın’i, parmak izlerini veya yüz kimliğini değiştirmek için de kullanılabilir.

Sosyal uygulamaları geri getirin:

WhatsApp, LİNE, Kik, Viber, Facebook, IMO, Messenger ve daha fazlası gibi sosyal mesajlaşma uygulamalarını geri yükleme söz konusu olduğunda, bunu yapabilecek tek bir uygulama var.

Yükselmek:

Bu, cihazınızı satmak istiyorsanız, bu uygulamanın daha hızlı yapmanıza yardımcı olacağı anlamına gelir. Bilgileri bir cihazdan diğerine taşımak için de kullanabilirsiniz.

Öğeleri yedekleme:

Cihazınızı yedeklemenin kolay ve basit bir yolu, bu da birçok bilginin kaybolmasını önler.

Diğer benzer araçlara bir göz atın: iSkysoft Data Recovery Crack 

Wondershare Dr.fone’daki Yenilikler?

 • Artı! E-posta ve faks dahil olmak üzere dosya kurtarma özellikleri.
 • gelişmiş kullanıcı deneyimi
 • Yeni iPhone 11 modelleri için kurtarma ve en son uygulama uyumluluğu hakkında birkaç güncelleme.
 • yakın zamanda piyasaya sürülen tüm iOS uyumlu cihazlar için geliştirilmiş işlevsellik.
 • Dr.Fone Cracked’in en son yinelemesi artık iPhone 11 ve tüm modelleriyle tamamen çalışabilir.
 • Artık en son iPhone modellerinizden silinen verileri alabilirsiniz.
 • Veri kurtarmayı hızlandırmak için bu uygulamada çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır.
 • Wondershare Dr.Fone Full PC biraz değiştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 • Çok sayıda kusur ve hatayı düzeltin.

Avantaj Ve Dezavantajları:

Avantajlar:

 • Herhangi bir kaynaktan veri almak için kullanabilirsiniz.
 • Gerçekten güvenli olan program
 • Kullanımı kolay ve yetenekli yazılım
 • Veri kurtarma için binlerce cihaz desteklenmektedir.

Dezavantajlar:

 • Hayır, henüz eksi puan bildirilmedi

Wondershare Dr.fone’un Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: Windows 8.1, 10.11, XP, Vista ve 7.
 • Bellek (RAM) gerekli: Bir gigabayt RAM gereklidir.
 • En az 250 MB boş sabit disk alanı gerekir.
 • İşlemci: 1 GHz veya üzerinde çalışan Intel Pentium işlemci.

Nasıl Kurulur?

 • İlk olarak, Wondershare Dr.Fone Crack tam sürümünü edinin.
 • IObit Uninstaller Pro’yu kullanarak eski sürümü kaldırın.
 • Not Virüs Korumasını kapatın.
 • İndirdikten sonra rar dosyasını açın veya ayıklayın ve kurulumu çalıştırın (ayıklama için WinRAR gerekir).
 • Kurulumu kurun, ardından herhangi bir yerden kapatın.
 • Şimdi ‘Crack’ veya ‘Patch’ klasörünü açın ve kırılan dosyaları kurulum klasörüne aktarın.
 • Bundan sonra, en son sürüm 2024’ün keyfini çıkarın.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir