GoldWave 6.82 Crack + License Key Full Indir [2024]

GoldWave 6.82 Crack & Serial Key Türkçe Full Indir

GoldWave 6.79 Crack + License Key Bedava Indir 2024

GoldWave 6.82 Crack dijital ses dosyalarını düzenlemek için kullanılan son derece sevilen bir ticari yazılım parçasıdır. Çeşitli belge arayüzlerine erişim sağlayan basit bir uygulamadır. Uygulama, ses kaydetmek ve düzenlemek için gerekli tüm araçları sağlar. Ses dosyaları bu yazılım kullanılarak geliştirilebilir, dönüştürülebilir, kurtarılabilir ve işlenebilir. Bu uygulama genellikle sadece eğitimli uzmanlar tarafından kullanılır. Ancak, acemiler için iyi olmalı. Bu yazılım, tercih ettiğiniz müziğin 15’ten fazla canlı görsel temsilini sunar. Bu uygulama, ses kayıtlarınızı iyileştirmek için kullanılabilecek çok çeşitli filtrelere erişmenizi sağlar.

Goldwave Türkçe ses düzenleyici programı, bir dizi farklı işlevi tek bir kullanışlı uygulamada birleştiren kapsamlı bir çözümdür. Yaygın bir bilgi olduğu gibi, bu, geçiş tekniklerini kullanan düzenleme ve kompozisyon yazılımı gibi görünmektedir. Bununla birlikte, size her zamankinden daha hızlı ve daha gelişmiş bir oyun deneyimi sunan çok daha fazlası var. Uygulama, bazıları yarış, serbest stil, hayatta kalma, animasyonlar ve atış dahil olmak üzere çok çeşitli oyunların üretiminde kullanılmaktadır. Bu, oyun deneyiminiz için yeterli görülen Epik kullanıcı arayüzü ile birlikte gelen tek özelliktir, bu nedenle bundan yararlandığınızdan emin olun.

GoldWave 6.82 Crack Portable İndirmek

Goldwave Portable, sesin hem kaydedilmesinde hem de çalınmasında üstünlük sağlayarak, yüksek kalitede kayıt için yetenekler ve çeşitli oynatma seçenekleri sunar. Kullanıcılar, çok çeşitli kaynaklardan ses kaydetme ve yarattıklarını kesin bir doğrulukla oynatma yeteneğine sahiptir. Herhangi bir iletişim yöntemini kullanan bu ses düzenleyici, dünyanın neresinde olursanız olun yaratıcılığınızı paylaşmanızı sağlar. Program kendi başına bütün bir kayıt stüdyosu işlevi görür. Bu nedenle, ses akışları oluşturmak, video dosyaları oluşturmak, geçiş uygulamak, birkaç slayt gösterisi düzenlemek, filigran almak ve her türlü oyunu oluşturmak için gerekli tüm özellikleri ve araçları sunar. Buna ek olarak, bu program on yıldan fazla bir süredir kullanıcı topluluğuna destek sağlayan tek programdır.

Sadece birkaç fare tıklamasıyla, yazılım tüm müzik koleksiyonunuzu işleyecek ve seçtiğiniz biçime dönüştürecektir. Diğer formatların yanı sıra iTunes’un yanı sıra WAV, M4A, FLAC, MP3 ve wma’yı destekler ve bu, programın tüm yeteneklerinin kilidini açmanıza olanak tanır. Spektrogramlar, dalga formları, seviye göstergeleri ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli yardımcı grafikler sunar. Oynatma ve kayıt sırasında ortaya çıkan sorunları bu grafikler yardımıyla analiz edebilirsiniz. Goldwave 32 Bit Windows 7 uygulama aynı zamanda Android tabanlı mobil cihazlarda da kullanılabilir.

En sevdiğiniz müziği dinlerken, devam etme veya geri dönme seçeneğiniz vardır. Çalma hızını değiştirmek, şarkıları kulaktan öğrenmenizi sağlar ve sunduğu özelliklerden biridir. Goldwave Full Crack basit bir ses düzenleyiciden çok daha fazlasıdır. Buna ek olarak, bu uygulamanın yardımıyla bir ses kaydedici ve üstün kalitede bir mikrofon ile kendi şarkılarınızı, konuşmalarınızı ve raporlarınızı oluşturabilecek ve kaydedebileceksiniz. İşlem sırasında istediğiniz zaman duraklatma ve ardından kayda devam etme seçeneğiniz vardır. Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: ISkysoft Data Recovery Crack

GoldWave 6.79 Crack + License Key Bedava Indir 2024

Goldwave’in Temel Özellikleri:

Basit yapılandırma:

 • Yapılandırma talimatlarınızı size doğal gelen ve bilgilere daha kolay erişmenizi sağlayan herhangi bir şekilde oluşturmakta özgürsünüz. Araç çubuğunun, düğmelerin ve efektlerin düzenlenmesi Goldwave Indir Çatlağına dahil edilmiştir.

Birden çok Düzeyde işleme:

 • Sadece tek bir ses-video dosyası değil, aynı zamanda tüm veri koleksiyonunu bir kerede dönüştürebilen bir teknolojidir.

En Sevdiğim Koleksiyonlardan Biri:

 • Buna ek olarak, size hızını, efektlerini ve geçişlerini içerebilen kendi kitaplığınızı tanımlama seçeneği sunar.

Ses Dosyalarını Düzenleme:

 • Bir ses dosyasıyla ilerlemenin mümkün olduğu bir konumdasınız. Dahası, düzenleyerek, keserek, kırparak ve üzerine animasyon uygulayarak daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Aceleyle Kayıt:

 • Yazılımın 5x hız modunu dahil etmesinin yanı sıra gürültüyü ve dış etkileri otomatik olarak önleme özelliğinin bir sonucu olarak müzik deneyiminiz yeni bir seviyeye yükseltilecektir.

Gerçek Zamanlı Analiz Yapın:

 • Ayrıca yararlı grafikler, yenilikçi animasyonlar, çeşitli slayt gösterileri, dalgalar ve çeşitli renk tonları ekleyerek ürününüzü büyük bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Çeşitli araçlar:

 • Birincil kullanıcı arayüzü, kabul edilebilir bir ses üretmek için yeterli bir hızda gezinilebilecek kapsamlı bir araç ve sekme seçimi sağlar.

Yenilikler?

 • Bu sürüm tamamlandı ve herhangi bir hata içermiyor.
 • Uyumluluk geliştirmeleri en son sürüme dahil edilmiştir.
 • Bu güncellenmiş sürüm, yepyeni ses efektleri, enstrüman ön ayarları ve ses enstrümanlarıyla birlikte gelir.
 • Daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa fullindirsoft adresini ziyaret edin.
 • Artık aynı anda birden fazla ses parçası düzenlenebilir, bu da büyük bir zaman tasarrufu sağlar.
 • Günümüzün en gelişmiş ses formatlarını destekler

Sistem Gereksinimleri Goldwave:

 • Microsoft Windows 7/8/8.1/10 /XP/ Vista işletim sistemidir.
 • 700 GHz İŞLEMCİ hızı
 • Bellek (RAM) 256 megabayta eşittir
 • Disk Depolama Kapasitesi: 200 Megabayt

Nasıl Kurulur?

 • Goldwave’i aşağıda verilen bağlantıdan tam çatlakla indirin.
 • Kurulumdan veya ilk çalıştırmadan Sonra
 • Bu yazılım gerekli tüm çalışma anahtarlarını içerir.
 • Yapılı
 • Eğlenin!

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir